YSF HIRDAVAT

 

Çarıkçı Ramazan Beyin 1960 da temellerini atıp, değerli aile büyüğümüz Yusuf Yaman’ın 1979 yılından itibaren, saraciye ürünleri imalat ve satışıyla ticarete atıldığı o yıllar, zanaatın değer gördüğü, tarım ve hayvancılığın kıymetli olduğu zamanlardır…

 

O yıllarda ürettiği ve sattığı ürünlerle müşterilerinin gözünde güven kalesi inşa etmeye başlayan, maneviyata önem verip, çalışkanlığı ve itibarı her şeyden yeğ sayan ticari bir anlayışın, 2000 li yıllara tutunan marka yolculuğu…

 

1979 yılından 2010 yılına uzanan ticaret yolunda 2000 yılına kadar 1200 kalem ürünle müşterilerimizin ürün ihtiyaçlarına çözüm üretirken, 2000 yılından sonra Ramazan Yaman yönetiminde ürün skalamız 3850 kalemlik bir sayıya ulaşmıştır.

 

2000 yılından sonra yakalanan hızlı ivmeyle, Demirciler Yokuşunda ki mağazamızı satın alarak, 15 bin aktif ürün stokuyla toptan ve perakende satışlarımızda yeni bir dönem başlattık.

 

Kurumsallaşma sürecimizde satış ve pazarlama grafiğimizin artarak devam etmesi, Yusuf Yaman hırdavat nalburiyeyi sektöründe güven duyulan bir marka haline dönüştürmüştür.

 

Yüzlerce marka ve on binlerce ürünle müşterilerimize hızlı, güvenli, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle hizmeti şiar edinen kuruluşumuz, geleceği tek taraflı olarak değil, müşterileriyle birlikte kurgulayarak;

7 / 24 hizmet veren Yusuf Yaman hırdavat nalburiye siparişten, muhasebeye muhasebeden sevkiyata kadar her aşamayı büyük bir titizlikle takip ederek, , satış ve satış sonrası hizmetlerini bir kuyumcu hassasiyetiyle dakik ve hatasız gerçekleştirmektedir.

 

Her gün sabahın erken saatlerinden bir sonra ki günün sabahına kadar Rize’den, Kastamonu’ya, Tokat’tan Sivas’a kadar birçok ilde Yusuf Yaman hırdavat nalburiye araçları 3000 firmadan oluşan müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri eksiksiz ve zamanında teslim edebilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

 

İhtiyaç duyduğunuz ürünlerle sizleri buluşturmak için AR-GE sürecini iyi dizayn ederek, sizlere daha iyi hizmet edebilmeyi hedeflemekteyiz.

 

Önemli bir şirket kültür mirasını devraldığımız Yusuf Yaman Hırdavat Nalburiye işletmemizi, Dünü ve bugünü dürüst ticaret ve maneviyat üzerine kurgulayan büyüklerimizin şanına yakışır bir şekilde büyütmeyi, müşterileriyle birlikte büyüyerek ve insana yatırım yaparak ticaretimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

 

Bizleri 1960 lı yıllardan bugüne taşıyan tüm müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.